KONKURS | Pomysł na mikołajkowe zdobienie paznokci !

by - listopada 07, 2016

Cześć Kochane ♥

Dzisiaj mam dla Was wielką niespodziankę, czyli długo wyczekiwany KONKURS! Mam nadzieję, że jesteście równie podekscytowane jak ja! Chciałabym, żeby nagroda, którą otrzyma jedna z Was była swego rodzaju prezentem na Mikołaja, więc i temat zadania będzie nawiązywał do tej okazji ♥ Chyba jest się o co starać? :) Jest to pierwsze tego typu wydarzenia na mojej stronie, zapoznałam się z przepisami prawnymi więc myślę, że możemy startować! Przed wzięciem udziału koniecznie przeczytajcie regulamin !  
Nagrodą w konkursie jest zestaw do pielęgnacji i zdobienia paznokci, w którego skład wchodzą wszystkie produkty widoczne na poniższych zdjęciach. 
Trzy lakiery do paznokci Golden Rose z serii Express Dry w kolorach: 10, 56 i 79.
Silikonowa mata do zdobienia paznokci Born Pretty, przeźroczysty stempel z niebieskim trzonkiem Born Pretty, dwie zdrapki oraz dwie przypinki firmy B. loves plates.
 Trzy zestawy naklejek wodnych firmy Born Pretty.
 Karuzela metalowych gadżetów do zdobieni paznokci i cztery płytki do stempli.
Krem do rąk firmy Cztery Pory Roku, odżywka do paznokci Golden Rose Black Diamond  oraz szybkoschnący Quick Dry Top Coat również firmy Golden Rose

REGULAMIN
1. Organizatorem i sponsorem konkursu jest autorka bloga helpmecreate.
2. Możliwość udziału w konkursie mają osoby powyżej 18 roku życia oraz osoby do 18 roku życia posiadające pisemną zgodę rodziców.
3. Konkurs trwa od dnia 7 listopada 2016r. od godziny 10:00 do dnia 27 listopada 2016r. do godziny 23:59. 
4. Aby wziąć udział w konkursie należy spełnić wszystkie następujące warunki:
 • być publicznym obserwatorem bloga helpmecreate
 • polubić fan page helpmecreate na facebook'u (KLIK)
 • zostawić komentarz pod TYM postem z opisem Waszego pomysłu na mikołajkowe zdobienie paznokci oraz następującymi informacjami: obserwuję jako: (...);  lubię na FB jako: (...).  
Przykład: Mój pomysł na mikołajkowe zdobienie paznokci to czapki Mikołaja na białym tle. Obserwuję jako: helpmecreate; Lubię na FB jako: Agnieszka Kozera
  5. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni od daty jego zakończenia i będzie ogłoszone na blogu oraz na facebook'u.
  6. Zwycięzca zostanie wyłoniony przeze mnie, wybiorę najbardziej kreatywny pomysł, który mi się spodoba i później spróbuję go odwzorować. 
  7. Zwycięzca będzie miał 3 dni na skontaktowanie się ze mną celem podania adresu wysyłki nagrody (wysyłka TYLKO na terenie Polski). Kontakt ten nastąpi poprzez wiadomość mailową wysłaną na adres: agnieszka.kozera@hotmail.com. Jeśli do 3 dni od ogłoszenia wyników dana osoba się  nie odezwie - wyłonię kolejnego zwycięzce. Wysyłka nagrody nastąpi w ciągu 3 dni roboczych od daty przysłania danych do wysyłki.
  8. Organizator zapewnia, że wszystkie produkty wchodzące w skład nagrody są fabrycznie nowe i nieużywane.
  9. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu. 
  10. Organizator oświadcza, że wartość łączna nagrody nie przekracza kwoty 760zł w związku z czym nie podlega ustawie o po­datku od do­cho­dów osób fi­zycz­nych i zwalnia organizatora z konieczności uiszczenia podatku w wysokości 10% wartości nagrody.
  11. Organizator oświadcza, że konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym ani loterią promocyjną, których wynik zależy od przypadku (przeprowadzenia losowania) w rozumieniu Art. 2 ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach losowych i zakładach wzajemnych (Dz.U. z 2004 r. Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)

  Ahh te formalności.. To już wszystko! Życzę Wam wszystkim powodzenia, dajcie upust swojej wyobraźni ! ♥
  Nie liczą się tutaj zdolności manualne tylko pomysł, więc każdy ma równe szanse ! :)

  Zobacz także...

  0 komentarze