ZILA - nowe lakiery do paznokci ♥

by - września 04, 2016

Cześć Kochana! ♥

Niedawno dzięki sile Lakieromaniaczek odkryłam nowość - lakiery do paznokci ZILA. Moim skromnym zdaniem produkuje je ta sama firma co lakiery Colour Alike, ale nie jest to potwierdzone info (adres na etykiecie, buteleczka, design etykiety są dokładnie takie same). Niemniej, nie mogłam się oprzeć, żeby wypróbować te cudeńka tym bardziej, że była promocja -15%. Od razu powiem, że ten post nie jest sponsorowany - sama zapłaciłam za zakupy. 

Wyłączną dystrybucję ma drogeria internetowa www.drogeria.pl - ilość kolorów jest ogromna! Podzielono lakiery ze względu na rodzaj wykończenia na: brokatowe, holograficzne, shimmerowe i kremowe. Pojemność każdej buteleczki to 8ml a cena standardowa to 14,99 (plus koszty wysyłki). Oprócz pojedynczych kolorów możesz skusić się na ZILA BOX - pudełeczko z gotową kompozycją trzech lakierów w cenie 45,99 (plus koszty wysyłki). 

I teraz bonus - do każdego zamówienia drogeria dodaje prezent! :) Ja wybrałam sobie trzy lakiery w dwóch różnych wykończenia i dostałam czwarty lakier w prezencie. Całość przyszła pięknie zapakowana! Koniec gadania, zapraszam do oglądania zdjęć, gdzie starałam się oddać kolory jak tylko mogłam :) 

  
ZILA FLASH 122 Titanium
 

ZILA SHIMMER 120 Blue Sky

ZILA SHIMMER 107 Amet


ZILA SPARK 135 Lilblue (prezent)


Jak widzisz zapowiada się bardzo interesująco :) Już wkrótce możesz się spodziewać manicure z użyciem wszystkich kolorów! Moje pierwsze wrażenie jest bardzo dobre, do złudzenia przypominają mi produkty Colour Alike, mam nadzieję, że będą równie dobre lub lepsze :) 

Daj koniecznie znać czy  miałaś okazję już używać tych lakierów! Jeśli tak, to co o nich myślisz :) Do następnego ♥

Zobacz także...

0 komentarze