Colour Alike #510 - wata cukrowa ♥

08:00

Cześć Kochana! ♥

Dzisiaj chciałabym Ci pokazać cudowny holograficzny róż od Colour Alike. Miałam spore obawy przed tym lakierem, bo zawsze gustowałam raczej w tradycyjnym wykończeniu a brokatu, drobinek i holo unikałam jak ognia. Ale moje podejście totalnie zmieniła Cristine z kanału SimplyNailogical no i ten różowy gagatek. Lakier pięknie błyszczy na paznokciach, jest totalnie nietypowy i przyciąga uwagę innych - sprawdzone! ;) 
Lakier zamknięty jest w buteleczce o pojemności 8ml (cena to 18,00PLN). Pędzelek ma klasyczny, cieniutki i okrągły, ale bardzo wygodnie się nim operuje na płytce paznokcia. Konsystencja idealna - nie jest to gęsty glut ale też nie spływa na skórki. No i teraz dwie najważniejsze sprawy - kolor i pigmentacja! Kolor jak widzisz jest taki trochę Barbie: ogólnie ciepły, jasny róż z milionem holo drobinek, które cudownie mienią się w każdym świetle. Ponadto pigmentacja jest oszałamiająca moim zdaniem bo jedną grubszą warstwą możemy uzyskać pełne krycie. Na zdjęciach są dwie cienkie, bo tak było mi wygodniej. Lakier szybko wysycha i jest bardzo trwały - wszystkie zdjęcia w tym poście są wykonanie 3 (trzeciego!) dnia po aplikacji, a jak widać końcówki są nienaruszone ;)  
Na ostatnim zdjęciu zrobiłam mała próbę czarnego lakieru do stempli BLP&Colour Alike B. a Dark Knight i mogę Ci szczerze powiedzieć, że jest naprawdę czarny! Miałam spore problemy z doczyszczeniem skórek (bo oczywiście gapa zapomniałam o bazie peel-off), ale jak widzisz na powyższym pięknie odbił wzór z płytki (BLP 02 - flower power) przy pomocy stempla JUMBO. 
Jeżeli kochasz holo to musisz koniecznie spróbować lakierów Colour Alike. Żałuję tylko, że nie są dostępne stacjonarnie i trzeba zawsze zamawiać więcej żeby opłacała się wysyłka, no ale widocznie nie można mieć wszystkiego ;) Używałaś, co sądzisz? Czekam na wieści w komentarzach ;)
Buziaczki i do następnego ♥

Zobacz również

0 komentarze